Tekirdağ Jetcom Servisi

Tekirdağ Jetcom Servisi

            TEKİRDAĞ JETCOM SERVİSİ

  Jetcom para sayma servisi olarak tüm ülkemize tam zamanlı en iyi servis satış ve satış sonrası tam donanımlı servis hizmetini bizlerden almanız için yapmanız gereken şey ekranlarınız da gördüğünüz numaralardan bizlere ulaşmak  olacaktır. İster satış isterseniz de yanlış kullanım sonucu meydana gelen hatalardan dolayı garanti kapsamı dışı kalmış tüm para sayma modelleri için verdiğimiz tüm tam donanımlı servis hizmetini siz değerli para sayma müşterilerimizin isteği doğrultusun da sizlere sunuyoruz.

Servis hizmetinin 19 yıllık temelliyle müşteri memnuniyeti ile çalışan tek bir amaç ile yol alan güçlü ve büyük ailemiz sizlerle ortak çalışmak için sadece sizlerden gelecek yardım çağrısı ile hayata geçecektir. Aldığınız ya da uzun süredir  kullandığınız tüm para sayma cihazlarına tam zamanlı servis yanı sıra sizlere en iyi uzaktan destek imkanını da sunduğumuzu unutmayınız.

Aktif güçlü uzman kadrosu ile 7/24 bıkmadan özel ve resmi kurumların tamamı için doğru zamanlı sistematik çalışan randevu sistemine sadık asla müşteri mutluluğunu göz ardı etmeyen 19 yıllık firmamız sizlere dilediğiniz an dilediğiniz yerde anında hizmet vermenin gururunu taşıyoruz. Tüm marka ve modeller de yaşadığınız problemlere en hızlı en iyi ve en doğru servis hizmetini biz veriyoruz.

Ciddi bir kullanım alanı olan tüm para sayma makinelerinin piyasa ve işletmeler adına en önemli büro malzemesi olduğu bilince olan en güçlü firmayız, güncel tüm bakım, onarım ve revize işlemleri için ustalarımızdan da dilediğiniz an destek alabilir. Genel olarak hep aynı hataları veren para sayma cihazları için tüm büro malzemelerinin bakımını da biz yapıyoruz.

Jetcom para sayma servisi olarak sizlere sunulan tüm satış ve sonrası servis hizmeti için sadece ama sadece sizlerden gelecek olan isteklerden doğrultusun da haraket ediyoruz. İşimizi gerçekten sevip çok değer veriyoruz.

21 Mart 2019
134 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?