Sinop İ Hunter Servisi

Sinop İ Hunter Servisi

            SİNOP İ-HUNTER SERVİSİ

İ-Hunter servisi olarak tüm resmi ve özel işletmelere para sayama makineleri temininin yanı sıra servis ve teknik servis desteği veren yurdumuzun en geniş satış ve satış sonrası servis hizmeti veren öncü kuruluşumuzdan para sayma makinelerimizden ve servis ihtiyaçlarınızdan a-z ye kadar her türlü destek alabilirsiniz.

Öncü satış firmamız ile yapacağınız satış sonrası garanti harici özel servis imkanlarının da değerli İ-Hunter servisi ile de istediğiniz an kullanabilirsiniz. Hızlı ve geniş çalışma ağının yanı sıra tüm imkanlarını 81 il ve ilçemizin değerli işletme sahiplerine sunuyoruz.

İşletmeleriniz de kullandığınız tüm marka ve modellere de her türlü tamir, teknik servisi ve servis hizmeti veriyoruz. Sadece yapmanız gereken şey bizlere iletişim kanallarından ulaşmak olacaktır. Geniş müşteri yelpazemizle Resmi kurumlarla olan çalışmalarımızla ilgili her türlü referans bilgisi alıp bizlere güven duygunuzu daha da yüksek tutabilirsiniz.

Para sayma makinelerinin işlerinizi kolaylaştıran demirbaş ürünler olduğunun bilincin de olan yıllardır para sayma makinelerine her türlü teknik destek veren firmamız  en iyi uzman kadrosu ile en geniş kitlelere hizmetlerimizi sunuyoruz.

Güncel tüm yazılımlara hakim tüm sektöre hakim tüm özel kurum ve kuruluşların her türlü servis hizmetini bizlerden referans desteklerimizle alabilirsiniz. Uzun yılladır devam para sayma makinlerine verdiğimiz hizmetlerimiz için firma adı güvencemiz ile hareket ediyoruz. Tüm bilgi birikimini müşteri memnuniyeti adına kullanan ve verdiği servis hizmeti sonrası işlemlerinin kalitesi ve müşteri memnuniyeti adına sürekli müşterileriyle iletişim halinde olan firmamız sizlerle sadece esnaf ilişkisi değil aile bağlılığı ile hareket etmektedir.

İhtiyaçlarınıza tam zamanın da ve yerinde hizmet veren özel servis hizmetlerini hakkıyla yapan yaptığı her servis işlemine adının verdiği güç ile yol alan firmamız sizlere her zaman en iyi hizmetleri sunmak için sürekli kendini geliştiren güçlü ve büyük servis ailemiz ile İ-Hunter servisi  olarak biz her yerdeyiz.

20 Mart 2019
135 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?